Wielkość Czcionki: A | A | A

Oprogramowanie do transmisji danych

 

pobierz GM_Lite
Automatyczna instalacja uproszczonej wersji programu
Ostatnia aktualizacja:
10-01-2019
pobierz GM _POL_D
Pobranie dyskietek do instalacji programów
Ostatnia aktualizacja:
10-01-2019
pobierz GM_POL
Automatyczna instalacja programu bezpośrednio z internetu
Ostatnia aktualizacja:
10-01-2019
pobierz GM_PLG
wersja międzynarodowa
Ostatnia aktualizacja:
10-01-2019
question_mark_30x30
Jak zainstalować program do odczytu przeliczników gazu?

question_mark_30x30

Instrukcja obsługi oprogramowania do odczytu przelicznika, przeglądu danych i programowania przelicznikaGM_Lite Uproszczona wersja programu zawierająca podstawowe i niezbędne funkcjonalności
GM_POL_D Po rozpakowaniu pojawi się kilka katalogów o nazwach disk1, disk2... każdy odpowiadający rozmiarowi 1.44MB, dzięki czemu pliki te można przenosić za pomocą dyskietek na inne komputery. Uruchomienie programu instalacyjnego należy dokonać podając polecenie setup.exe z dysku 1 lub katalogu DISK1
GM_POL Duży plik, który można zainstalować na komputerze bezpośrednio po pobraniu z internetu. Tworzy on podobnie jak GM_POL_D komplet dyskietek instalacyjnych i automatycznie uruchamia instalację programu. Z uwagi na jego duży rozmiar zaleca się pobranie go tylko wówczas gdy program będzie zainstalowany na komputerze podłączonym do internetu (na stałe)
GM_PLG Międzynarodowa wersja programuPoniższe instalacje są stworzone z myślą o komputerach wyposażonych w systemy 64-bitowe oraz w przypadku gdy pojawiają się problemy podczas instalacji programów: GM_Lite, GM_POL, GM_PLG
pobierz WGM_POL
Ostatnia aktualizacja:
10-01-2019
pobierz WGM_PLG
Ostatnia aktualizacja:
10-01-2019
pobierz WGM_LITE
Ostatnia aktualizacja:
10-01-2019WGM_POL Automatyczna instalacja polskiej wersji programu z uproszczonym instalatorem. Instalator rozpakowuje pliki do wskazanego katalogu oraz wymaga określenia ścieżek dostępu do programu głównegu, katalogu z danymi oraz katalogu z plikami konfiguracyjnymi. Automatycznie tworzy ikony na życzenie użytkownika.
WGM_PLG Automatyczna instalacja miedzynarodowej wersji programu z uproszczonym instalatorem. Sposób instalacji jak wyżej.
WGM_LITE Automatyczna instalacja uproszczonej wersji programu z automatycznym instalatorem. Sposób instalacji jak wyżej.
Do rozliczeń finansowych polecamy program "Cennik". Do odczytu i wizualizacji przelicznika pod systemem DOS polecamy program "Mac". Programy "Cennik" i "Mac" zostały opracowane przez firmę WiW S.C. z Gdańska.
Jeśli zauważyłeś błąd w programie, masz sugestie bądź propozycje prześlij swoje uwagi do: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Wersje testowe
Platforma: Android
Program CMR
Link do Google Play
Aplikacja CommonMobileReader służy do odczytu i konfiguracji przeliczników gazu komunikujących się za pomocą protokołu GAZ-MODEM 2 lub wyższym. Odczyt przelicznika odbywa się poprzez dostępne w urządzeniu połączenia internetowe (APN, WI-FI) lub bezprzewodowy optyczny interfejs transmisyjny COG-04 WIFI (produkowany przez firmę Common Spółka Akcyjna). W wyniku odczytu danych we wskazanym miejscu w pamięci urządzenia tworzone są pliki w formacie zgodnym z programem „Mac” („Dos”), oraz „GMwin" i „MacWin” („Windows XP-8"). Zapisane pliki mogą zostać wyeksportowane poprzez pocztę (email) lub inne standardowe narzędzia służące do komunikacji urządzeń mobilnych z komputerem.
Platforma:
Windows
pobierz GM_POL
Automatyczna instalacja programu bezpośrednio z internetu
Ostatnia aktualizacja:
18-01-2019
pobierz WGM_POL
Wersja dla systemów 64bit
Ostatnia aktualizacja:
17-01-2019
Wersje beta NIE są przetestowane. Uwagi należy kierować do autora Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: +48 601 330 005.